​​All site content and images copyright of ©Kamila Bartkowiak - Little Memories Photography.

Newborn Photographer London, Family Photographer London , Buckinghamshire, Baby Photography , Maternity Photographer London, Family Session London

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon

{ Sesja Noworodkowa} 

...bezcenne przeżycie... 

Sesja Noworodkowa to wyjątkowa bardzo delikatna sesja,  trwa ona około 3 godzin , w moim domowym studio lub w Twoim domu, najlepszy czas na taką sesję to pierwsze dni po narodzeniu, między 5-14 dniem życia. 

W tą sesje wliczone są 4-6 sety samego noworodka, portrety z rodzicami,

rodzeństwo i portret rodzinny.

 

Podczas sesji Noworodkowej uwielbiam zachowywać na zdjęciach te maleńkie szczegóły to co sprawia , że Twoje dziecko jest jedyne w swoim rodzaju - od malutkich paluszków po odstające puszyste włosy. Twoje dziecko będzie takie maleńkie tylko przez krótką chwile, dlatego tak ważne jest aby zachować ten cudowny moment na dłużej! 

Miejsce Sesji

 

Sesja noworodkowa odbywa się w moim studio w Gdyni.

 

 

 

Kiedy zarezerwować sesje

Najlepszy czas na rezerwacje naszej sesji jest w drugiej połowie Twojej ciąży. Rezerwuje wówczas wolny czas w okolicach Twojego dnia porodu i uzgodnimy spokojnie jak ma wyglądać nasza sesja, dogadamy szczegóły dotyczące kolorów i dodatków. Kiedy dzidziuś przyjdzie na świat, uzgodnimy dokładną datę naszej sesji.

Preferowany czas - między 5-14 dniem życi.

 

 

 

Przygotowanie do sesji

 


Nie musisz się niczym przejmować, jeśli chodzi o Twoje dziecko, udostępnię dla Ciebie wszystkie potrzebne dodatki dla Twojego maluszka, jeśli jednak pragniesz uwzględnić drogocenne dla Ciebie dodatki w czasie sesji, proszę daj mi znać i postaram się je zaprezentować jak najlepiej!

Sesja Noworodkowa nie jest określona ściśle czasowo,  będzie ona podporządkowana potrzebą Noworodka, zazwyczaj trwa od 2 do 4 godzin (z przerwami na mleczko i przytulenie).

 

 ♥

{ więcej info i jak zarezerwować }